X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
شنبه 3 فروردین‌ماه سال 1387
برقراری امنیت برای سیستم های کامپیوتری امروزه یکی از مهمترین مواردی می باشد که تمامی کاربران در سطوح مختلف به آن عمل می کنند. کاربران خانگی ، ادارات و شرکت ها ، فرودگاه ها و ... همگی به دنبال برقراری امنیت بیشتر برای سیستم های خود می باشند تا بدین شکل از به وجود آمدن مشکلات ناشی از حملات هکرها و ویروس ها به سیستم های کامپیوتری جلوگیری نمایند. به همین علت و افزایش نیاز کاربران به امنیت بیشتر ، تعدادی از شرکت های تولید کننده نرم افزار ، تمامی اهداف خود را برای طراحی و ساخت نرم افزارهای امنیتی پایه ریزی نمودند. نرم افزارهایی که هر یک از آن ها با توانایی هایی که به کاربر می دهند ، کاربر را قادر می سازند تا یک امنیت نسبی مناسب را برای سیستم هایشان فراهم نمایند.

در این مطلب درباره یکی از بهترین های این زمینه صحبت می کنیم.

 

Panda Internet Security 2008 نسخه جدید نرم افزاری قدرتمند و مشهور در زمینه برقراری امنیت می باشد که توسط کمپانی بزرگ و پرطرفدار Panda Security طراحی شده است. بسیاری از کاربران با نام این کمپانی از طریق برنامه ضد ویروس پاندا آشنا شده اند. هم اکنون و در آستانه سال 2008 این شرکت اقدام به ارائه نسخه جدید ابزار امنیتی اینترنتی خود نموده است که کاربران به کمک ابزارهای موجود در برنامه دارای توانایی بیشتری برای برقراری امنیت می باشند. این نرم افزار از 10 بخش مختلف امنیتی مدیریتی تشکیل شده و هر یک از این بخش ها دارای یک هسته کنترلی قوی می باشند.

 

این بخش ها عبارتند از:

Antivirus : ابزاری برای مبارزه و پاکسازی ویروس ها

AntiSpyware  :  ابزار مبارزه با برنامه های جاسوسی
AntiPhishing  : جلوگیری از برنامه های دزدی هویت
Firewall  : دیوار آنشی قدرتمند برای جلوگیری از نفوذ هکرها
Identity Protect  : ابزار حفاظت از اطلاعات شخصی
Backup :  تهیه فایل های پشیبان از اطلاعات شما
 AntiSpam  : ابزار حفاظت از کاربران در مقابل هرزنامه ها
Parental Control  :  ابزار کنترلی برای والدینی که قصد دارند تا فرزندان خود در هنگام استفاده از اینتنرت و سایت های مختلف محدود نمایند.
TotalScan Pro : ابزار اسکن نمود سیستم برای عیب یابی و کشف ویروس ها

 و ... .

 

  دانلود کنید نسخه 12.00.00 سال 2008 از سایت سازنده نرم افزار

  English Explanations

 دانلود نسخه کامل نرم افزار از رپیدشر :

مستقیم کننده دانلود از رپیدشر

کرک  آنتی ویروس پاندا :