X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
دوشنبه 5 فروردین‌ماه سال 1387

یکی از قدرتمندترین و مطرح ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود اینترنتی که سالهاست مورد اطمینان اکثر علاقمندان به رایانه و دنیای اینترنت است، نرم افزار مطرح FlashGet یا Jetcar است که ویژگی های متعدد و منحصر به فردش آن را از بسیاری از نام های مشابه قدیمی همچون DAP وGetRight و بسیاری از Download Manager های جدیدالعرضه از دیدگاه اکثر منتقدان و کاربران حرفه ای متمایز می کند . این نرم افزار در طول سالیان به عنوان یک Shareware (نرم افزاری که برای استفاده کامل از آن می بایست هزینه اش را به سایت یا شرکت سازنده بپردازید ) عرضه می شد و کاربران در صورت رجیستر نکردن آن و استفاده از نسخه رجیستر نشده، علاوه از بهره نگرفتن از برخی امکانات نرم افزار تبلیغات خودکار FlashGet را در دانلود منجر خود مشاهده می نمودند ! ولی وب سایت سازنده FlashGet در اقدامی جالب پس از عرضه بسیار قدرتمند نسخه 1.8 نرم افزار با ویژگی ها و قابلیت های جدید و منحصر به فرد از جمله قابلیت عالی برای دانلود فایلهای Torrent، از نسخه 1.82 این نرم افزار باز هم با طراحی زیباتر و جدیدتر این بار اقدام به عرضه رایگان این محصول ارزشمند برای علاقمندان کرده است (بدون هیچ گونه سیستم تبلیغاتی درونی ) ! که امری جالب باز هم در نوع خود منحصر به فرد است !

و اما برخی از ویژگی ها و قابلیت های نسخه جدید از دانلود منجر بسیار قدرتمند FlashGet 1.82 :

- مصرف بسیار پایین تر Resource های سخت افزاری سیستم مانند RAM و CPU که به هیچ عنوان اختلالی در کارهای عادی شما پدید نمی آورد!

- سازگاری کامل با ضد ویروس نصب شده بر روی سیستم که بلافاصله پس از دانلود فایلها با ضد ویروس نصب شده آنها را چک می کند تا پس از باخبری از صحت و سلامت فایل دریافت شده، اجازه اجرا آن را به شما بدهد .

- 100 % رایگان و بدون هیچ نرم افزار تبلیغاتی و یا جاسوسی درونی !

- افزایش محسوس سرعت دانلود با استفاده از تکنیک  MHT یا Multi-server Hyper-threading Transportation تکنیک UDCT یا Ultra Disk Cache Tech برای جلوگیری از خرابی دانلود ها پس از بارها Pause و Resume .( به گفته سایت سازنده 6 الی 10 برابر سرعت دانلود را در قیاس با مرورگر های عادی وب افزایش می دهد )

- سازگاری کامل با پروتکل های HTTP、FTP ، MMS、RTSP و بسیاری از پروتکل های رایج مشابه !

- سازگاری کامل با پروتوکل BT و فایل های Torrent برای دانلود از آنها از شبکه های بزرگ به اشتراک گذاری P2P با قابلیت Pause و Resume نامحدود بدون کمترین درصد خرابی فایل های دانلود شده !

- قابلیت های مختلف و قدرتمند مدیریتی نرم افزار .

- توانایی های خوب در طبقه بندی دانلود ها .

- ویژگی قدرتمند زمان بندی و انجام خودکار عملیات دانلود سر زمان معین .

 

و بسیاری از ویژگی ها و قابلیت های رایج دانلود منجر ها که در نسخه های قدیمی تر FlashGet نیز موجود بود ....

جزئیات کامل تر به زبان سایت سازنده ....

FlashGet 1.82 را می توانید از اینجا :

دانلود کنید نسخه ی 1.82.1004 را با حجم حدود 4 مگابایت

کرک نمیخواد چون مجانی

English Explanations