X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
دوشنبه 5 فروردین‌ماه سال 1387
امروزه بسیاری از کاربران نیازهای خود را از طریق اینترنت برطرف می سازند. یکی از بیشترین نیازهایی که در این زمینه به اینترنت وابسته است ، نیازهای نرم افزاری کاربران است. به عنوان مثال کاربری به دنبال یک نرم افزار ویرایش صدا می باشد و با یک جستجو برنامه مورد نظر را یافته و سپس آن را بر روی سیستم خود دانلود می کند و یا حتی خود شما که هر روز با مراجعه به وب سایت ما اقدام به دانلود و ذخیره سازی نرم افزارهای روز می کنید. بسیاری از موارد دیگر را می توان در این زمینه ذکر نمود ! بسیاری از کاربران برای ذخیره سازی و دانلود فایل ها از نرم افزارهای مدیریتی دانلود استفاده می کنند که به وسیله آن ها عملیات ذخیره سازی به راحتی امکان پذیر می باشد.

در این مطلب شما را با یکی از مشهورترین ها در این زمینه آشنا می کنیم.

 

GetRight Professional نام نرم افزاری نام آشنا می باشد که بسیاری از کاربرانی که از اینترنت نیز استفاده می کنند ، این نرم افزار را بر روی سیستم خود نصب داشته و از آن برای مدیریت دانلود فایل های مورد نظر استفاده می کنند. این نرم افزار یکی از پر طرفدارترین ابزارهای موجود در این زمینه می باشد و از ابزارهای مختلفی برای راحتی کاربران استفاده می کند. این نرم افزار به کاربران قابلیت Resume را می دهد که به کمک این ویژگی می توان عملیات دنلود را متوقف نموده و در زمان دیگری آن را ادامه داد. این نرم افزار دارای دو نسخه حرفه ای و غیر حرفه ای می باشد که در این مطلب نسخه حرفه ای را برای شما قرار می دهیم که از امکانات بیشتری برخوردار می باشد.

 

تعدادی از ویژگی های برنامه GetRight نسخه حرفه ای:
- Upload Files : این قسمت امکان فرستادن فایل های شما را به آسانی و با چند کلیک بر روی وب سایتتان برای شما فراهم می کند.
- Advanced Scripting : شما می توانید در برنامه GetRight تمامی ویژگی های مورد نیاز خود را در این قسمت تنظیم کنید.
- Web Access : شما با کمک این بخش توانایی کنترل برنامه مدیریت دانلود خود را از هر کجا که باشید بر روی کامپیوتر خود دارا خواهید بود.
 

از دیگر ویژگی های این نرم افزار که در نسخه های غیر حرفه ای نیز وجود دارد :
- سرعت دانلود بالا. به این شکل که فایل مورد نظر را برای دانلود که در چند سرور موجود است بررسی کرده و از بهترین سرور که دارای ترافیک کمتری از نظر دانلود می باشد آن را با سرعت بیشتری دانلود می کند.
- بازیابی فایل ها در صورتی در حین عملیات دانلود اینترنت شما قطع شود و یا سیستم به هر علتی به صورت ناگهانی خاموش شود
- و ...

 

  دانلود کنید نسخه 6.3 با حجم  ۴.۷۵ مگابایت

لینک دانلود نسخه کامل از رپید شیر:

 مستقیم کننده دانلود از رپید شیر:

  English Explanations